אולם אירועים בירושלים – וודינג קלאב
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 

מה זה The Wedding Club ?
כדי לספר את הסיפור של המקום, צריך להתחיל באנשים שמאחוריו. הרעיון נולד במוחה של קבוצת יזמים ומסעדנים בירושלים (נחשו מי...). אליהם הצטרף האדריכל איציק לוי (נסיה, טרויה, אלגריה), שתכנן ועיצב את החלל. ואז הגיע אריק אטיאס, השף הראשי לשעבר של מלון מצודת דוד.
מתחילים לקבל את התמונה? בואו נמשיך.

האירועים ב - The Wedding Club נבנים בהדרגה, ולא מפסיקים להפתיע. 
מתחילים בלאונג׳. נפגשים, מתחבקים, מדברים, שותים ואוכלים את האפטייזרים המפורסמים של אריק. בין לבין, הפינוקים זורמים בכל רגע. ואז, כשמצב הרוח בשיא, מגיע הרגע לחופה.

יריעות בד לבן, שמתנופפות ברוח קלה, בלב גן מקסים.
זה לא פרומו לסרט. החופה של The Wedding Club עוצבה כדי לייצר עבורכם את הרקע הכי נקי ומרגש, שישאיר לכם את מרכז הבמה. העיצוב המינימליסטי והגן היפהפה שבמרכזו ממוקמת החופה מבטיחים שרגעי השיא של הערב יראו מצוין לא רק בזמן אמת, אלא גם באלבום שלכם.

ואז, בשעה 23:00, ה - Wedding הופכת ל - Club.
זה הרגע להעלות הילוך. הסאונד, התאורה והמסכים במתחם עומדים בשורה אחת עם הציוד הטכנולוגי במועדונים המובילים בישראל. אבל אל תיקחו את המילה שלנו. פשוט תסתכלו על הפנים על האורחים, ברגע שהתאורה נדלקת מעל לרחבה והמוזיקה מתחילה להתנגן.

ולסיום, כמה מילים על ההפקה.
אנחנו מאמינים שהדרך היחידה לייצר עבורכם אירוע מרגש באמת היא לתכנן הכל עד לפרט האחרון ולוודא שכולם יודעים בדיוק מה הם עושים, בכל רגע. כל שאלה, בקשה או רצון נענים בשמחה ומכל הלב, כדי שבמהלך האירוע תהיו פנויים להתרגש, לאהוב וליהנות.

עד כאן הקטע הרציני. עכשיו בואו לבקר. (סיפרנו כבר על האפטייזרים של אריק?)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נבנה ע"י Mitchatnim
 
 
 
 
 
 
כתובת:
 
 
 
טלפון: